O nás

logo2 kopie

Jedním z našich cílů, je poskytovat kvalitní služby v oblasti stavební výroby s jasně definovanou přidanou hodnotou pro zákazníky.

Veškeré naše činnosti jsou zajištěny na základě cenové kalkulace , objednávky a smlouvy, podle předem přesně stanovených podmínek. Veškeré vícepráce, které nelze při podpisu smlouvy předvídat, jsou projednávány pravidelně v předstihu s investorem a technickým dozorem.

Naší hlavní stavební činností je výstavba rodinných domů, bytových domů, rekonstrukce, opravy fasád, zateplování budov, výstavba výrobních provozů, průmyslových hal, administrativních budov, inženýrských sítí a komunikací.
Pro tyto práce disponujeme vlastními zaměstnanci, kvalitním strojovým parkem a dopravní technikou. Stavíme kdekoliv po celý rok a jsme připraveni vyhovět nejvyšším nárokům na kvalitu odvedeného díla.
Sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví a architektuře. Při naši práci používáme materiály od renomovaných výrobců. Největší důraz klademe na kvalitně odvedenou práci v požadovaném termínu.

Firma zodpovědně přistupuje k životnímu prostředí.

Google+